Hoppa till innehåll

Kontakta oss

Ledning och administration

Rektor

Jonas Frankel
Telefon: 040-42 56 01 
E-post: jonas.frankel@vellinge.se

Biträdande rektor SA-programmet, IM

Marie Johnsdotter Pihl,
Telefon: 040-42 56 02
E-post: marie.johnsdotter@vellinge.se

Biträdande rektor ES-, NA- och TE-programmen

Pernilla Juth
Telefon: 040-42 55 67 
E-post: pernilla.a.juth@vellinge.se

Biträdande rektor EK-, Idrottsutbildning och IM

Josef Holmqvist
Telefon: 040-42 57 10
E-post: josef.holmqvist@vellinge.se

Administratör

Therese Olén Ekelund
Telefon: 040-42 56 11 
E-post: therese.olenekelund@vellinge.se

Administratör

Gunilla Steendam
Telefon: 040-42 56 03 
E-post: gunilla.steendam@vellinge.se

Administratör

Cecilia Swärd
Telefon: 040-42 56 00 
E-post: cecilia.sward@vellinge.se

IT-tekniker och vaktmästeri

IT-tekniker

Claes Nordin
Telefon: 040-42 56 10 
E-post: claes.nordin@vellinge.se

Vaktmästare

Conny Leche
Telefon: 040-42 56 20 
E-post: conny.leche@vellinge.se

Studie, yrkesvägledning
Publicerad:
12 september, 2018